top of page
AKGÜN SOLAR.png

AKGÜN SOLAR ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ

2009 Yılında GÜNEŞ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT ile Başlamış Olduğumuz Sektörde, 2011 Yılında EZGİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNİ'DE Bünyemize Katarak Yeni Adımlar Atmış ve 2017 Yılında Enerji Sektörüne AKGÜN SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ LTD ŞTİ'Yİ Bünyemize Katarak Tek Çatı Altında Güneş Enerji Sistemleri (GES) Proje , Yedek Parça , Kurulum , Montaj , Satış ve Uygulama İşlemleri ile Sektörde Büyüyerek Varlığımızı Devam Ettirmekteyiz. Akgün Solar Enerji Güv. Sis. Elek. İnş. Malz. Mob. Sıh. Tes. Oto. Tic. Ltd. Şti Olarak güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor , Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyoruz. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Akgün Solar Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. Akgün Solar Enerji dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Akgün Solar Enerji, kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Sürekli gelişim felsefesi ile faaliyet gösteren Akgün Solar enerji, bunu alanlarında derin bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan değerli ekibiyle gerçeğe dönüştürmektedir. Akgün solar Enerji'de, çalışmak bir zorunluluk olmaktan çıkarak, eğlenceli bir alışkanlık haline gelir.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page